Hakkımızda !

2008 Yılında kurulan ispat yayınları ile başlamış olduğumuz eğitim- öğretim hayatına 2010 yılından itibaren ispat grup dershanesi olarak devam ettik ve bu yolda nice evladımızla elele başarılara koştuk.
2015-2016 eğitim öğretim yılından itibaren de ispat temel lisesi olarak özel okul alanında da nice başarılara ulaşacağımızı ispatlıyoruz.
Image

Kurumsal


Misyonumuz

Sadece bilim ve teknolojide değil her alanda yetkinliği olan özgüvenin anlamını kavramış, yenilikçi, eleştiriye açık ve çok yönlü bakmayı alışkanlık haline getirmiş, bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip ülkesine hizmet etmeyi ilke edinmiş bireyler yetiştirmek. Ülkemizin evlatlarına doğru rol model olarak onların vicdanlı, iyi kalpli, çalışkan, sosyal, çok okuyan, bilinçli, yabancı dillere hakim, bulunduğu coğrafyanın anlamını kavramış bilgi ile donatılmış bireyler olmalarını sağlamak.

Vizyonumuz

İspat Temel Lisesi, ülkesine hizmet etmeyi ilke edinmiş,öğrencilerini evlatları gibi gören öğretmenleriyle, Özel İspat Anadolu lisesi’ni ve Özel İspat Fen lisesi’ni ve belki de bir gün Özel İspat Üniversitesini açarak, mümkün olduğu kadar çok insana ulaşıp gelecek kuşakların oluşmasında büyük pay sahibi olmayı hedeflemektedir.