Hakkımızda

Home / Hakkımızda

 

Hakkımızda

2008 yılında kurulan İspat Yayınları ile başlamış olduğumuz eğitim-öğretim hayatına 2010 yılından itibaren İspat Grup Dershanesi olarak devam ettik. Bu yolda nice evladımız ile el ele nice başarılara koştuk. 2015 – 2016 eğitim-öğretim yılından itibaren İspat Temel Lisesi olarak (4 yıl boyunca) özel okul alanında birçok başarıya ulaştık. Şimdi de 10 yıllık tecrübemiz ile 2019 – 2020 eğitim-öğretim yılından itibaren İspat Anadolu ve Fen Lisesi olarak yeni başarılara koşacağız.

Misyonumuz

Öğrencilerimizi, bireysel gelişim özelliklerinin önemsendiği kendilerini gerçekleştirme fırsatının yaratıldığı, mutlu oldukları ortamlarda, çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi beceri ve değerler ile donatılmış. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı birer dünya vatandaşı ve yüksek öğretime hazır bireyler olarak yetiştirmek.

Vizyonumuz

Her öğrenci özeldir, her öğrenci farklıdır. Bunu bilir ve tüm çalışmalarımızı bu yönde yaparız. Alanında uzman öğretmen kadromuz ile toplam 250 kapasitenin verdiği güç ile Bursa ‘ya gerçek anlamda BUTİK OKUL hizmeti sunmak

 

Kurucularımız

Picture
Biz Bir Aileyiz
Buradan gelir sevgimiz,buradan gelir sahiplenişimiz.2008 yılından beri sevgi ve fedakarlık ile büyüttüğümüz “İSPAT ” imizin gücü burada saklıdır. Ve burada gizlidir öğrencilerimizin mutluluğu, başarısı.
Eğitimci olmanın verdiği gururla, 20 yılı aşan meslek deneyimi, 10 yıllık marka geçmişimiz ile hergün çalıştık, çabaladık, güçlendik ve büyüdük.Ofisten dershaneye,dersaneden Temel lise’ye;her değişen sistem ile birlikte daha da güçlendik. Sistemler değişse de biz hiç değişmedik.
Susuz sevgisiz nasıl büyümez ise çiçek, öğrencide öyledir.Bilgi ister,deneyim ister,ilgi ister ama en çokta sevgi ve güven ister.O zaman baslarsin ektiklerini biçmeye. Bundandır her öğrencinin yine özlemle bizi arayışı. Ispatta her öğrenci özeldir, her öğrenci mutludur. Çünkü bilir emin ellerde olduğunu.
Alperen Gürbüzer
Burcu Gürbüzer

Yükseköğretime hazır bireyler yetiştiriyoruz!